Izrael - kapesní průvodce

Interdrought2020.com Izrael - kapesní průvodce Image
Izrael - kapesní průvodce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Izrael - kapesní průvodce na interdrought2020.com
 V kapesních průvodcích naleznete:- obrovské množství praktických informací- informace o místech, která si nesmíte necht ujít- jedinečné tipy o kultuře, sportech, festivalech a nočním životě- podrobné mapy a pěkné fotografie- jedinečný výběr doporučených hotelů a restaurací, informace o nakupováníVydáno v edici BERLITZ.

NÁZEV SOUBORU: Izrael - kapesní průvodce.pdf

AUTOR: none

ISBN: 2831563070

VELIKOST SOUBORU: 8,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Izrael je nádherná země dramatických, obvykle nesmírně malebných kontrastů, země bohaté a velmi dlouhé historie a nesmírně rušné současnosti, politických a vojenských událostí, které podstatné části světové veřejnosti bohužel poněkud zakrývají skutečnou podobu a život, který tepe pod mediálně transponovaným povrchem.

Další průvodce do kapsy. Právě vycházejí nové kapesní průvodce oblíbené řady Berlitz! Počet titulů se tak rozrostl na úctyhodných 85 destinací, to už si vybere opravdu každý :-) Praktické průvodce do kapsy představují největší zajímavosti a rady na cesty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY