Řád německých rytířů

Interdrought2020.com Řád německých rytířů Image
Trávit čas knihou Řád německých rytířů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Řád německých rytířů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Řád německých rytířů byl jedním z nejznámějších křižáckých řádů, svým významem srovnatelný s templáři a johanity. Původně zaměřil svou pozornost na udržení křižáckých států Předního východu. Ztráta jejich tamějších území však řád německých rytířů povzbudila k tomu, aby podnikl tažení v oblasti Pobaltí proti pohanským Prusům, pravoslavným Rusům a jejich katolickým polským sousedům. Tato kniha, bohatá na detailní ilustrace a fotografie, představuje ucelený pohled na tento fascinující rytířský i řeholní řád a přináší detailní informace o vzhledu, víře i bojových zkušenostech jeho rytířů.

NÁZEV SOUBORU: Řád německých rytířů.pdf

AUTOR: David Nicolle

ISBN: 9788025125816

VELIKOST SOUBORU: 2,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Právníci Německého řádu, který se považuje za nástupce Řádu německých rytířů, říkají, že... Německým rytířům nevrátili hrad ani lázně, přijde vlna žalob 2. září 2014

Koupit Koupit eknihu. Obsáhlý výklad dějin řádu německých rytířů - od počátků ve Svaté zemi na konci 12. století po současnost. Bratři špitálu Panny Marie Němců v Jeruzalémě, proměna církevního řádu na řád vojenský, činnost řádu v Palestině.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY