Prodej po telefonu

Interdrought2020.com Prodej po telefonu Image
Trávit čas knihou Prodej po telefonu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Prodej po telefonu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Techniky telemarketingu, které anglická autorka popisuje, najdou vhodné uplatnění nejen ve specializovaných directmarketingových firmách, ale lze je vhodně adaptovat a použít v každé obchodní firmě. Kniha pomáhá osvojit si základy účinného, profesionálního přístupu k zákazníkům prostřednictvím telefonu - učí, jak udržet jejich pozornost a překonávat jejich námitky, jak zaujmout a prodat. Překlad z angličtiny.

NÁZEV SOUBORU: Prodej po telefonu.pdf

AUTOR: Chris de Winterová

ISBN: 8072610112

VELIKOST SOUBORU: 3,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

A obchodníci po telefonu a vyškolení zaměstnanci call center to moc dobře vědí. Ve svých nabídkách „levnějšího plynu", „originálních šperků" nebo třeba „výhodných kreditek" proto nikdy nezapomenou zdůraznit, že jde o limitovanou nabídku - takovou, která se opakuje jednou, maximálně dvakrát za sto let.

lektorka obchodních a prodejních dovedností — Analýza stavu obchodního oddělení, odhalení slabin obchodního týmu, profil obchodníků a zákazníků, nalezení a proškolení obchodníků do firmy, školení prodejních a obchodních dovedností, prodej po telefonu (telemarketing) aj. Zkušenosti a reference.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY