Příručka k vyučování čtení, psaní a literatuře v 1. ročníku ZŠ

Interdrought2020.com Příručka k vyučování čtení, psaní a literatuře v 1. ročníku ZŠ Image
Trávit čas knihou Příručka k vyučování čtení, psaní a literatuře v 1. ročníku ZŠ! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Příručka k vyučování čtení, psaní a literatuře v 1. ročníku ZŠ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První část Příručky k vyučování čtení, psaní a literatuře v prvním ročníku základní školy obsahuje vysoce odborný a cílený vhled do historie výuky čtení a psaní a komentuje jednotlivé metody i publikace z období první republiky, socialistické éry i ryze aktuálně současné. V druhé části potom představuje narativní metodu užívanou v učebnicích nakladatelství Prodos a poskytuje do detailů propracovaný návrh tematického a časového plánu výuky, a to včetně návrhu didaktických a diagnostických testů a tipů na rozšiřující aktivity. V příloze předkládá také výběr prozaických textů a poezie, které lze při hodinách využít.

NÁZEV SOUBORU: Příručka k vyučování čtení, psaní a literatuře v 1. ročníku ZŠ.pdf

AUTOR: Radek Malý

ISBN: 9788072301355

VELIKOST SOUBORU: 6,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Koupit Koupit eknihu. Příručka k vyučování čtení, psaní a literatuře v prvním ročníku základní školy předkládá návrhy jednotlivých hodin, které detailně představují konkrétní možnosti práce se Slabikářem, pečlivě ujasňují vazby mezi ním a Pracovními sešity a obsahují množství rad, tipů a doporučení i vhodné materiály pro úspěšnou hodinu.

Kniha: Příručka k vyučování čtení, psaní a literatuře v 1. ročníku ZŠ Autor: Hana Mikulenková ; kolektiv První část Příručky k vyučování čtení, psaní a literatuře v prvním ročníku základní školy obsahuje vysoce odborný a cílený vhled do historie výuky čtení a psaní a komentuje ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY