Milovať sa

Interdrought2020.com Milovať sa Image
Hledáte knihu Milovať sa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Jean-Philippe Toussain? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Citlivý príbeh, zmätený ba až chorobný, celý akoby spomalený, v ktorom bezmenný rozprávač stále znovu skladá a rozkladá, chvíľami s úzkosťou, chvíľami celkom ľahostajne, pravdepodobný koniec svoje lásky k Marie, výtvarníčke a návrhárke, ktorá prišla do Tokia uviesť svoju výstavu. No tento bezradný pár v kríze nie je jediným protagonistom románu, nemenej významnú rolu tu hrá samotné Tokio, obrovské mesto ponorené do noci, ožiarené tisíckami svetiel, prítomné a zároveň vzdialené. Mesto, v ktorom sa odráža ten nevypovedateľný nepokoj, nevysvetliteľná tieseň, ktorá zachvátila ich vzťah.

NÁZEV SOUBORU: Milovať sa.pdf

AUTOR: Jean-Philippe Toussain

ISBN: 8089033458

VELIKOST SOUBORU: 7,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

"A viete, čo znamená milovať sa???" Zastanú, pozrú na mňa a najstaršia sebavedome odpovedá:"Áno, to znamená byť holý, bozkávať sa a štekliť sa!" Nasleduje vzdelávacie okienko, logicky položené otázky ma veľmi milo šokujú. Aké sú deti múdre.

Naučte sa teda milovať sám seba a žiť tak lepší život. Na svet prichádzame ako dokonalé malé uzlíky plné šťastia a radosti, a potom si dáme za cieľ odnaučiť sa milovať seba samého! Sebalásku, najjednoduchšiu vec na svete, vyhodíme von oknom a pustíme dnu informácie zvonka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY