Marína a povaľači (s podpisom autora)

Interdrought2020.com Marína a povaľači (s podpisom autora) Image
Trávit čas knihou Marína a povaľači (s podpisom autora)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Marína a povaľači (s podpisom autora) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha je podpísaná autoromPo úspešných knižkách Červík Ervín a Operácia orech prináša autorka ďalší čarovný príbeh pre najmenších. Na povale sivého domu číslo 14 v Tichej ulici nenájdete povaľačov. Staré haraburdy sa tam povaľujú – to áno. Ale okrem nich už nikto. Pavúk Florián si už ani nespomína, kedy sa naposledy vyváľal v prachu a v pavučinách. Kým býval len s komárom Konrádom, občas si spolu poleňošili v hojdacej sieti. Ale potom sa k nim prisťahoval Piér. A čoskoro po ňom sa na povalu zatúlalo dievčatko. Divoké dievčatko. Skrotiť ju a starať sa o ňu nebude vôbec jednoduché. Odvtedy neprešiel na povale jediný pokojný deň.Tento titul si môžete objednať aj bez podpisu autora.

NÁZEV SOUBORU: Marína a povaľači (s podpisom autora).pdf

AUTOR: Andrea Gregušová

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 7,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Antikvariát Staroknih │ Alexander Matuška - Profily (1946) /s podpisom autora. Kniha Alexandra Matušku, v ktorej vám predstaví profily piatich osobností: Milan Rastislav Štefánik, Sládkovič (a jeho Marína), Janko Kráľ, Dostojevskij, Nietzsche nepôvodný a pôvodný. Kniha obsahuje podpis autora. Vydavateľ: Vydavateľstvo…

Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY