Duše zvířat

Interdrought2020.com Duše zvířat Image
Trávit čas knihou Duše zvířat! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Duše zvířat a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Víte proč si zvířata hrají? Jaké jsou jejich sny a fantazie? Jak vypadá svět jejich očima? Jak jsou jejich prožitky blízké těm našim? Proč možná sloni pohřbívají své mrtvé? Co nutí ptáky zpívat a jeřáby tančit? Oceňují zvířata umění? Znají rozdíl mezi dobrým a zlým? Prožívají strach nebo úžas? Tato kniha zkoumá rozsah, v jakém mohou být zvířata našimi průvodci, duchovními přáteli a společníky na cestě životem a v jakém s námi sdílejí věci, jež nás činí nejhlouběji lidskými. Každá kapitola pojednává o určitém konkrétním aspektu života zvířat. Gary Kowalski ve své knize kombinuje příběhy jež zahřejí u srdce se seriózní vědou, aby ukázal, že ostatní tvorové nejsou předměty bez citů a rozumu, nýbrž myslící, cítící bytosti s vlastním duchovním životem.

NÁZEV SOUBORU: Duše zvířat.pdf

AUTOR: Gary Kowalski

ISBN: 9788087171097

VELIKOST SOUBORU: 9,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Duše zvířat už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (2)

Duše zvířat se pak také inkarnují. Může se k vám vrátit v podobě nového štěněte, které však bude mít ty samé projevy, vlastnosti jako zemřelé zvíře - pes, kočička, ptáček. Dokonce i někteří lidé, s kterými jste se hluboce milovali, a oni s vámi chtějí být ještě za vašeho současného života, se mohou ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY