Duše zvířat

Interdrought2020.com Duše zvířat Image
Duše zvířat je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gary Kowalski. Přečtěte si s námi knihu Duše zvířat na interdrought2020.com
Víte proč si zvířata hrají? Jaké jsou jejich sny a fantazie? Jak vypadá svět jejich očima? Jak jsou jejich prožitky blízké těm našim? Proč možná sloni pohřbívají své mrtvé? Co nutí ptáky zpívat a jeřáby tančit? Oceňují zvířata umění? Znají rozdíl mezi dobrým a zlým? Prožívají strach nebo úžas? Tato kniha zkoumá rozsah, v jakém mohou být zvířata našimi průvodci, duchovními přáteli a společníky na cestě životem a v jakém s námi sdílejí věci, jež nás činí nejhlouběji lidskými. Každá kapitola pojednává o určitém konkrétním aspektu života zvířat. Gary Kowalski ve své knize kombinuje příběhy jež zahřejí u srdce se seriózní vědou, aby ukázal, že ostatní tvorové nejsou předměty bez citů a rozumu, nýbrž myslící, cítící bytosti s vlastním duchovním životem.

NÁZEV SOUBORU: Duše zvířat.pdf

AUTOR: Gary Kowalski

ISBN: 9788087171097

VELIKOST SOUBORU: 5,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Popis: Orákulum duše zvířat Vítej, hledající, jsi na správném místě! Všechna zvířata - ať už opeřená nebo chlupatá, z vody, země nebo nebe - mají schopnost vysílat k nám jedinečné zprávy, které jsou v souladu s naší autentickou potřebou a přicházejí ve správný čas na správném místě.

Kniha Duše zvířat Přidat komentář. Ashi. 1 21.10.2015. Kliha pojednává o schopnostech zvířat. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY