Stručný manuál úspešného leňocha

Interdrought2020.com Stručný manuál úspešného leňocha Image
Stručný manuál úspešného leňocha je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Hebnar. Přečtěte si s námi knihu Stručný manuál úspešného leňocha na interdrought2020.com
Ako poznať, čo je v živote dôležité? Ako poznať, čo z toho je dôležité práve pre vás? A ako si za tým dôležitým ísť tak, aby ste sa nenechali v polovici odradiť? V tejto knihe nájdete triky, taktiky, nápady, názory a idey, ktoré vám pomôžu zistiť, čo je pre vás v živote skutočne dôležité, naplniť váš potenciál a stať sa tým, kým chcete. A to tak, aby ste sa nenadreli viac, ako je nevyhnutné. Splniť si svoje životné sny totiž nie je vôbec také zložité. Stačí dodržiavať zopár pravidiel, byť dôsledný a nestrácať motiváciu.Autor si o sebe zďaleka nemyslí, že má v živote všetko vymyslené a splnil si všetky svoje sny, aby vám mohol radiť. Niečo sa mu v živote predsa len podarilo. Vyštudoval tri vysoké školy, má štátnice z troch jazykov, medzi ktoré patrí extrémne náročná čínština, za sebou úspešnú kariéru v diplomacii a manažmente, vrátane založenia niekoľkých úspešných firiem. A to všetko pri celkom priemernom IQ a s trojkou z matematiky na gymnáziu (a z češtiny aj fyziky...).

NÁZEV SOUBORU: Stručný manuál úspešného leňocha.pdf

AUTOR: Jan Hebnar

ISBN: 9788080900342

VELIKOST SOUBORU: 3,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Stručný manuál úspešného leňocha(Jan Hebnar) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

Kniha: Stručný manuál úspešného leňocha Ako od života dostať to, čo chcete: Jan Hebnar 9788080900342 máte teraz možnosť kúpiť na Literama.sk.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY