V objetí zelených stínů

Interdrought2020.com V objetí zelených stínů Image
V objetí zelených stínů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Beran. Přečtěte si s námi knihu V objetí zelených stínů na interdrought2020.com
Lov vždycky dokázal člověka vzrušit a naplno vyburcoval jeho smysly. V dnešní době tomu není jinak, přestože dřívější nebezpečí, hrozící lovci z jeho bezprostředního styku s loveným zvířetem, je dávnou minulostí.Samotný lov je však v životě skutečného myslivce, oproti lovci, pouhou pomyslnou konečnou tečkou za činností ve prospěch zvěře. Snahou autora této knihy proto nebylo pouze líčení poutavých a vzrušujících zážitků z lovu zvěře. S citlivostí sobě vlastní zaznamenal i prožitky, bez nichž by se mnohá čekání nebo osamělé pochůzky změnily v mrtvolné ticho, v tíživý pocit samoty a nekonečné prázdnoty. Je dobře a moc důležité, že v naší přírodě mimo zvěř žijí také nenápadní drobní tvorové – ptactvo, ryby, hmyz – a že svojí krásou zaujmou stromy i keře, kterým autor rovněž věnoval svoji pozornost. Ano, bude-li kolem nás zdravá, krásná a spokojená příroda, pak je tu stále naděje, aby v ní byl nakonec spokojený a šťastný i samotný člověk.

NÁZEV SOUBORU: V objetí zelených stínů.pdf

AUTOR: Václav Beran

ISBN: 9788072683482

VELIKOST SOUBORU: 4,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

V objetí zelených stínů. Kdo napsal knihu V objetí zelených stínů? Autorem je Václav Beran. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

nĚmecko v objetÍ zelenÝch 27-6-2019 Zpravodajství AntiMELOUN 121 Situace v německé politice po eurovolbách může nezasvěceným připadat velmi chaotická.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY