O zlatém vajíčku a jiné pohádky

Interdrought2020.com O zlatém vajíčku a jiné pohádky Image
Trávit čas knihou O zlatém vajíčku a jiné pohádky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu O zlatém vajíčku a jiné pohádky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Číst dětem před spaním pohádky a prohlížet si spolu s nimi krásné barevné ilustrace je radost nejen pro malé posluchače, ale i pro rodiče nebo prarodiče. Jsou to chvíle blízkosti a rozhovorů o životě. V knize najdete známé i méně známé pohádky z celého světa - německé, polské, maďarské, rumunské, slovenské, bulharské, anglické, italské, řecké, ale i africké, filipínské, eskymácké, sibiřské, japonské - jsou plné kouzel, statečných mládenců, krásných panen i zvířecích hrdinů. Chcete se seznámit s vrabcem Čirikem nebo s neobyčejným slavíkem? Slyšeli jste někdy o darech zaječího krále nebo o ukradené písničce? Vše na vás čeká, jen se pohodlně usadit a začít číst.

NÁZEV SOUBORU: O zlatém vajíčku a jiné pohádky.pdf

AUTOR: Viera Janusová

ISBN: 9788073919863

VELIKOST SOUBORU: 5,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha O zlatém vajíčku a jiné pohádky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze O zlatém vajíčku a jiné pohádky od ostatních...

Inzerát O zlatém vajíčku a jiné pohádky na inzertním serveru Bazák.cz

SOUVISEJÍCÍ KNIHY