O zlatém vajíčku a jiné pohádky

Interdrought2020.com O zlatém vajíčku a jiné pohádky Image
O zlatém vajíčku a jiné pohádky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Viera Janusová. Přečtěte si s námi knihu O zlatém vajíčku a jiné pohádky na interdrought2020.com
Číst dětem před spaním pohádky a prohlížet si spolu s nimi krásné barevné ilustrace je radost nejen pro malé posluchače, ale i pro rodiče nebo prarodiče. Jsou to chvíle blízkosti a rozhovorů o životě. V knize najdete známé i méně známé pohádky z celého světa - německé, polské, maďarské, rumunské, slovenské, bulharské, anglické, italské, řecké, ale i africké, filipínské, eskymácké, sibiřské, japonské - jsou plné kouzel, statečných mládenců, krásných panen i zvířecích hrdinů. Chcete se seznámit s vrabcem Čirikem nebo s neobyčejným slavíkem? Slyšeli jste někdy o darech zaječího krále nebo o ukradené písničce? Vše na vás čeká, jen se pohodlně usadit a začít číst.

NÁZEV SOUBORU: O zlatém vajíčku a jiné pohádky.pdf

AUTOR: Viera Janusová

ISBN: 9788073919863

VELIKOST SOUBORU: 7,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pohádky Zábava Uživatel ... O stříbrném a zlatém vajíčku (celá pohádka) Pohádka, která vypráví o dvou dcerách ptačích králů, které si za své muže vybrali lidské ženichy. 1. Celkem záznamů: 1, stránek: 1. Reklama Autorská práva RSS videa RSS zprávičky RSS soutěže Přidat obsah Facebook Cookies .

Všechny informace o produktu Kniha O zlatém vajíčku a jiné pohádky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze O zlatém vajíčku a jiné pohádky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY