A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí

Interdrought2020.com A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí Image
A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michaela Fišarová. Přečtěte si s námi knihu A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí na interdrought2020.com
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka? Kniha pomůže dětem nejen s abecedou, ale také jim představí nový svět školního prostředí. Představte si, že existuje na každé písmenko nějaký předmět nebo jev, se kterým se ve škole setkají poprvé. S touto knihou je nic nezaskočí! Nápadité a hravé ilustrace doplňují vtipné texty. Jedinečná obrázková knížka, která provede čerstvé školáky abecedou a zároveň školním prostředím.

NÁZEV SOUBORU: A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí.pdf

AUTOR: Michaela Fišarová

ISBN: 9788000042398

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pracovní a opakovací sešity > Předškoláci > A -Ž půjdeš do školy: Pro holky,co se neztratí. A -Ž půjdeš do školy: Pro holky,co se neztratí. Tweet. 0% (0 Hodnocení) EAN: 9788000042398: Výrobce / autor:

Velice povedená knížka, jak pro kluky, A-Ž pujdeš do školy pro kluky, co se neztratí, tak pro holčičky. S humorem a zároveň výchovně seznámí žáčky se školním prostředím. Výborný nápad! Abecední uspořádání všech věcí, lidí a dokonce jednoho školního zvířátka:-) , vše vtipně ze školního prostředí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY