Reforma súkromného práva v strednej a východnej Európe

Interdrought2020.com Reforma súkromného práva v strednej a východnej Európe Image
Reforma súkromného práva v strednej a východnej Európe je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Reforma súkromného práva v strednej a východnej Európe na interdrought2020.com
Publikácia je výstupom z medzinárodnej konferencie, na ktorej sa zúčastnili odborníci z Nemecka, Rakúska, Ruska, Poľska, Srbska, Rumunska, Chorvátska, Bosny a Hercegoviny, Maďarska, Českej republiky a v neposlednom rade zo Slovenskej republiky; jej odborným garantom bol prof. JUDr. Ján Lazar, DrSc.. Konferencia bola venovaná 100. výročiu narodenia Štefana Lubyho, velikána slovenskej právnej vedy, publikované referáty sa zameriavajú na reformu súkromného práva v štátoch strednej a východnej Európy s osobitným zreteľom na prebiehajúce alebo už ukončené kodifikácie súkromného práva, ako aj na diskusie o problémoch kodifikácie občianskeho práva v Slovenskej republike a Českej republike. Publikácie je určená širšej odbornej verejnosti, ktorú určite zaujme svojou vedeckou hodnotou aj aktuálnosťou.

NÁZEV SOUBORU: Reforma súkromného práva v strednej a východnej Európe.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788080783075

VELIKOST SOUBORU: 7,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení.

Publikácia je výstupom z medzinárodnej konferencie, na ktorej sa zúčastnili odborníci z Nemecka, Rakúska, Ruska, Poľska, Srbska, Rumunska, Chorvátska, Bosny a Hercegoviny, Maďarska, Českej republiky a v neposlednom rade zo Slovenskej republiky; jej odborným garantom bol prof.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY