Krásní mrtví: Jonas

Interdrought2020.com Krásní mrtví: Jonas Image
Trávit čas knihou Krásní mrtví: Jonas! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Krásní mrtví: Jonas a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. V průběhu jednoho roku zemřou za podivných okolností čtyři mladí, krásní lidé, studenti ellertonské střední školy. Jonas, Arizona, Summer a - Phoenix. Ta poslední smrt zasáhne Darinu nejvíc. Byl to její kluk, její veliká, největší láska… Je její setkání s Krásnými mrtvými skutečné? Co znamenají ta andělská křídla, která vidí, slyší a která nakonec sama dostává? Jonas zemřel jako první, zabil se na motorce. Ale je tolik nezodpovězených otázek… Odhalí Darina včas temná tajemství tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?

NÁZEV SOUBORU: Krásní mrtví: Jonas.pdf

AUTOR: Eden Maguire

ISBN: 9788025312568

VELIKOST SOUBORU: 5,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Krásni a mŕtvi Jonas, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Krásni a mŕtvi Jonas. Krásni a mŕtvi Jonas od 77 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Kupte knihu Krásní mrtví: Jonas od Eden Maguire na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY