Dzeržinskij - Láska a revoluce

Interdrought2020.com Dzeržinskij  - Láska a revoluce Image
Hledáte knihu Dzeržinskij - Láska a revoluce? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Sylwia Frolow? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Rudý kat. Ochránce sirotků. Ozbrojená pěst dělnické třídy. Polský šlechtic. Leninův a Stalinův věrný sluha. Cynický politruk. Zaslepený fanatik. Ateista, který o sobě napsal: „Věřím jen Kristovu učení a Jeho evangeliu.“ Milující otec, starostlivý bratr a vášnivý milenec. Neuvěřitelné množství záhad a paradoxů v těle jednoho člověka.Kým byl Felix Dzeržinskij ve skutečnosti?Na tuto otázku se pokouší odpovědět polská novinářka a reportérka Sylwia Frołow a boří přitom mýty, které šéfa Čeky obklopují. Snaží se proniknout do způsobu jeho myšlení, aniž by ospravedlňovala jeho zločiny. Portrét stvořitele nejhorší tajné policie v dějinách vychází z dosud neznámých dopisů a poznámek samotného Dzeržinského i osobních rozhovorů s jeho příbuznými. Seznamuje nás s jeho osudem od dětství a školních let přes kněžský seminář a kariéru revolucionáře a teroristy až k postu nejvlivnějšího muže v sovětském Rusku.

NÁZEV SOUBORU: Dzeržinskij - Láska a revoluce.pdf

AUTOR: Sylwia Frolow

ISBN: 9788081592584

VELIKOST SOUBORU: 4,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Dzeržinskij - Láska a revoluce Přidat komentář. Arbenin. 17.05.2019. Velmi dobre napsane a vyzdrojovane. ...

Dzeržinskij. Láska a revoluce Frolow Sylwia. Rudý kat. Ochránce sirotků. Ozbrojená pěst dělnické třídy. Polský šlechtic. Leninův a Stalinův věrný sluha. Cynický politruk. Zaslepený fanatik. Ateista, který o sobě napsal: „Věřím jen Kristovu učení a Jeho evangeliu."

SOUVISEJÍCÍ KNIHY