Sudcokracie, nebo judicializace politiky?

Interdrought2020.com Sudcokracie, nebo judicializace politiky? Image
Trávit čas knihou Sudcokracie, nebo judicializace politiky?! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sudcokracie, nebo judicializace politiky? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Monografie si klade za cíl porozumět aktuálnímu tématu ingerence soudní moci do tvorby a výkonu politiky.Kniha přibližuje často nerozlišované pojmy jako judicializace, soudcokracie, soudcovský stát, vláda soudcu a tak podobně, jež se snaží naplnit konkrétnějším obsahem. Jednotlivé kapitoly charakterizují současný stav, představují jeho příčiny a dusledky a pokoušejí se argumentačne sopravedlnit jeho přínosnost.

NÁZEV SOUBORU: Sudcokracie, nebo judicializace politiky?.pdf

AUTOR: Hubert Smekal

ISBN: 9788021062825

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Člen Centra Hubert Smekal patří mezi hlavní autory monografie „Soudcokracie, nebo judicializace politiky? Vztah práva a politiky (nejen) v časech krize", která právě vyšla u nakladatelství MUNI Press ve spolupráci s Mezinárodním politologickým ústavem a je k zakoupení mj. v Obchodním centru MU. Spolu s ním se na knize podílel Ivo Pospíšil a dále přispěli ...

Kniha si klade za cíl porozumět aktuálnímu tématu ingerence soudní moci do tvorby a výkonu politiky. Přibližuje často nerozlišované pojmy jako judicializace, soudcokracie, soudcovský stát, vláda soudců a tak podobně, jež se snaží opatřit konkrétnějším obsahem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY