Učme sa spoločne! - Čísla

Interdrought2020.com Učme sa spoločne! - Čísla Image
Trávit čas knihou Učme sa spoločne! - Čísla! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Učme sa spoločne! - Čísla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Knižku Učme sa spoločne! Čísla pripravili odborníci na vzdelávanie, aby vášmu dieťaťu pomohla naučiť sa rátať od jednej do desiatich a naopak. Táto náučná kniha približuje základné predškolské počtárske schopnosti, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu rozvíjať dôveru k rátaniu a používaniu čísel.

NÁZEV SOUBORU: Učme sa spoločne! - Čísla.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788087379110

VELIKOST SOUBORU: 10,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Geometrické čísla existujú dokonca aj v troch rozmeroch - existujú napríklad ˶ štvorstenové čísla", ktoré dostaneme ako súčty trojuholníkových čísel a ktoré tvoria trojboké ihlany. Dokonalé čísla Dokonalé číslo je také, ktoré sa rovná súčtu všetkých svojich vlastných deliteľov (prirodzených).

Učme sa rodičovstvu od svätých Joachima a Anny. Ak sa hovorí, že rodičovstvo sa v dnešnej dobe nachádza v kríze, je to príležitosť pre ľudskú spoločnosť hľadať dôvody. ... Obsah čísla Staňte sa predplatiteľom. Digitálne vydanie. Prejsť na objednanie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY