Vražda bez oběti

Interdrought2020.com Vražda bez oběti Image
Trávit čas knihou Vražda bez oběti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vražda bez oběti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ostatky Barbel Grossové hledaly tři skupiny speciálně vycvičených potápěčů v řece Reuss. Propátraly celých dvacet kilometrů jejího toku opravdu důkladně a nenašly nic.Přestože vrahové tvrdili, že tělo hodili do řeky a ukázali misto, kde se to stalo. O tom, že Barbel Grossová byla zavražděna, však pochybovat nešlo.

NÁZEV SOUBORU: Vražda bez oběti.pdf

AUTOR: Jiří Bílek

ISBN: 8072112813

VELIKOST SOUBORU: 9,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vražda úkladná, jež se děje jedem nebo jinak potměšilým způsobem. Vražda loupežná, která se páše v obmyslu převésti na se cizí věc movitou násilnostmi proti osobě. Vražda zjednaná, k níž někdo byl najat, nebo jiným způsobem od osoby třetí pohnut.

Vražda bez oběti - Zora Beráková . Dvacet kriminálních povídek nás zavádí do nejrůznějších prostředí a odhaluje různé podoby lidských vztahů, vášně a touhy, které doutnají pod povrchem a nakonec vedou ke zločinu, jehož motivy bývají někdy velmi podivné a občas i naprosto malicherné.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY