Skvelí hrdinovia

Interdrought2020.com Skvelí hrdinovia Image
Trávit čas knihou Skvelí hrdinovia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Skvelí hrdinovia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V knižkách tvorivého kreslenia nájdu deti šablóny krásnych princezien, zvieratiek, kvietkov, odvážnych hrdinov, rakiet a robotov. Všetky šablóny si môžu pri kreslení ľubovoľne kombinovať a zakaždým si vytvoriť iný obrázok podľa vlastnej fantázie. Knižka vyšla v sérii Kresli so šablónou s praktickou špirálovou väzbou. Deti v nej nájdu predlohy na 32 stranách a na 8 stranách viac ako 30 super plastových šablón. Podľa svojej fantázie si môžu vytvoriť 32 rôznych obrázkov.

NÁZEV SOUBORU: Skvelí hrdinovia.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788007022362

VELIKOST SOUBORU: 3,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsah knihy: Skvelí hrdinovia - Kresli so špirálou. V knižkách tvorivého kreslenia nájdu deti šablóny krásnych princezien, zvieratiek, kvietkov, odvážnych hrdinov, rakiet a robotov. Všetky šablóny si môžu pri kreslení ľubovoľne kombinovať a zakaždým si vytvoriť iný obrázok podľa vlastnej fantázie.

Všetky veci v bazáre sú skladom, ihneď dostupné. Ceny su uvedene bez postovneho. Veci posielam po pripisani peniazkov na ucet. Posielam zasielky ako obycajne listove zásielky doporucene; cena v zmysle cennika slovenskej posty ( vacsinou 2 eura). na poziadanie aj ako obycajnu listovu zasielku (cena zvycajne 1,10 eur) - na vasu zodpovednost (v pripade, ze sa balicek strati, nevraciam peniaze).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY