Ošetřovatelství: ideály a realita v ambulantní péči

Interdrought2020.com Ošetřovatelství: ideály a realita v ambulantní péči Image
Trávit čas knihou Ošetřovatelství: ideály a realita v ambulantní péči! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ošetřovatelství: ideály a realita v ambulantní péči a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jindra Pavlicová, zkušená všeobecná sestra a pedagožka, popsala základní a stále platné ideály, na kterých bylo a je vystavěno moderní ošetřovatelství. Helena Haškovcová, profesorka lékařské etiky, pak uvedené ideály konfrontuje s běžnou realitou ambulantní praxe: uvádí šestnáct komentovaných kazuistik, v nichž osobně "hrála" hlavní pacientskou roli. Knížku mohou pro své studium dobře využít budoucí všeobecné sestry. Rovněž ji využijí ti, kdo již ve zdravotnictví pracují. Publikace dobře poslouží i těm, kdo jsou postiženi tzv.profesní slepotou, spočívající v tom, že si chyby a chybičky ve svém chování ne vždy uvědomují.

NÁZEV SOUBORU: Ošetřovatelství: ideály a realita v ambulantní péči.pdf

AUTOR: Jindra Pavlicová

ISBN: 9788074920639

VELIKOST SOUBORU: 5,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jindra Pavlicová, zkušená všeobecná sestra, popsala základní a stále platné ideály, na kterých bylo a je vystavěno moderní ošetřovatelství. Helena Haškovcová, profesorka lékařské etiky, pak uvedené ideály konfrontuje s běžnou realitou ambulantní praxe: uvádí šestnáct komentovaných kazuistik, v nichž osobně ...

Jindra Pavlicová, zkušená všeobecná sestra a pedagožka, popsala základní a stále platné ideály, na kterých bylo a je vystavěno moderní ošetřovatelství. Helena Haškovcová, profesorka lékařské etiky, pak uvedené ideály konfrontuje s běžnou realitou ambulantní praxe: uvádí šestnáct komentovaných kazuistik, v nichž osobně „hrála" hlavní pacientskou roli.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY