Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči

Interdrought2020.com Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči Image
Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Joint Commission International. Přečtěte si s námi knihu Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči na interdrought2020.com
Publikace a materiály vypracované a vydané Joint Commission International drží ve své oblasti světovou prioritu. Nabízíme Vám překlad těchto publikací. Ke každému standardu je uvedena metodika jeho měření, detailně je rozepsáno, jak daná instituce může standard naplnit, a připojeny jsou i měřitelné indikátory standardu. České vydání je doplněno krátkým komentářem o případných odlišnostech vyplývajících z legislativního prostředí ČR. Publikaci využijí nejen manažeři zařízení usilujících o mezinárodní akreditaci, ale všichni ti, kteří ji chtějí použít jako manažerský nástroj sloužící ke zmapování kvality v daném zdravotnickém zařízení a k jejímu zlepšování. Zajímat bude nepochybně i úředníky státní správy v oblasti zdravotnictví, pracovníky zdravotních pojišťoven, teoretiky kvality ve zdravotnictví a v neposlední řadě širokou pacientskou veřejnost. S touto publikací současně vycházejí tituly Mezinárodní akreditační standardy pro klinické laboratoře a Mezinárodní akreditační standardy pro zdravotní transport.

NÁZEV SOUBORU: Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči.pdf

AUTOR: Joint Commission International

ISBN: 8024710013

VELIKOST SOUBORU: 2,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči. Kdo napsal knihu Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči? Autorem je Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Kniha: Mezinárodní akreditační standardy pro dlouhodobou péči (Joint Commission International). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY