Príbehy zo starej Bratislavy

Interdrought2020.com Príbehy zo starej Bratislavy Image
Trávit čas knihou Príbehy zo starej Bratislavy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Príbehy zo starej Bratislavy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pätnásť historických príbehov vás vtiahne do rôznych momentov z minulosti nášho hlavného mesta. Prejdete rôznymi dejinnými epochami, od ranného stredoveku až do nedávnej minulosti. Navštívite napríklad korunováciu kráľovnej Márie Terézie. A viete o tom, že táto činorodá panovníčka obrovskej ríše mala Prešporok či Pressburg veľmi rada? Poďte, prejdite s kopáčom Konrádom cez brod, vypočujte si, aké ryby ulovené v Dunaji predávajú rybári na Rybnom námestí. Alebo by ste radšej obdivovali krásu záhrady zo 17. storočia či umenie čipkárky Katarínky? A čo tak pozrieť si svadbu v Modrom kostolíku... Príbehy zo starej Bratislavy sú čítaním na jeden dúšok, nasýteným zaujímavými reáliami z bratislavských dejín.

NÁZEV SOUBORU: Príbehy zo starej Bratislavy.pdf

AUTOR: Viera Ryšavá

ISBN: 9788081280207

VELIKOST SOUBORU: 10,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Príbehy zo starej Bratislavy . Ovidius Faust; Ovidius Faust . 4,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy História. Všetky knihy autora . Perfekt, 2017. Na sklade. 1-2 hodiny čítania. Vydavateľstvo Perfekt, 2017. Nadčasové zápisy výraznej osobnosti nášho hlavného mesta, bratislavského mestského archivára, Ovidia Fausta ...

Kniha Príbehy zo starej Bratislavy , ktoré zo starých zápisníc vybral, upravil a prerozprával spisovateľ Ivan Szabó ponúka podobu starej Bratislavy, ktorá bola roky ukrytá len v stratených spomienkach. Dnes vďaka nej poznáme meno Ovidius Faust a mnoho fascinujúcich príbehov, ktoré sa tu odohrali.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY