Lenivý milionár

Interdrought2020.com Lenivý milionár Image
Lenivý milionár je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marc Fisher. Přečtěte si s námi knihu Lenivý milionár na interdrought2020.com
Odjakživa sme sa učili, že prvým predpokladom úspechu je pracovať, a hlavne pracovať tvrdo. Avšak už Leonardo da Vinci zistil, že niekedy zavŕšime dokonalejšie dielo, keď pracujeme menej. Ako je to teda?Marc Fisher v tejto skvelej a zábavnej knižke, prešpikovanej anekdotami a príkladmi /samozrejme zo života milionárov/, odhaľuje princípy, často dosť jednoduché, ktoré treba dodržiavať, keď sa chceme dopracovať k úspechu, a to čo s najmenším úsilím. Zároveň ukazuje, ako sa oslobodiť od „tyranie“ práce a všelijakých pseudopovinností, ktoré otravujú našu existenciu.

NÁZEV SOUBORU: Lenivý milionár.pdf

AUTOR: Marc Fisher

ISBN: 9788010015580

VELIKOST SOUBORU: 8,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

The Legion Y545 represents the culmination of thousands of engineering hours in delivering a laptop that is both powerful and thin and supports DDR4 memory, PCIe SSD storage, and more. Our engineers combined their expertise in battery, I/O placement, thermals, and motherboard design to pack the best hardware into one powerful gaming laptop.

Všetky informácie o produkte Kniha Lenivý milionár & umenie byť stále na dovolenke - Marc Fisher, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Lenivý milionár & umenie byť stále na dovolenke - Marc Fisher.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY