Červený trpaslík 3. - Poslední člověk

Interdrought2020.com Červený trpaslík 3. - Poslední člověk Image
Trávit čas knihou Červený trpaslík 3. - Poslední člověk! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Červený trpaslík 3. - Poslední člověk a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dvě světově proslulé knihy o vesmírné těžařské lodi Červený trpaslík (česky Argo 2002, 2003) z přelomu osmdesátých a devadesátých let sepsala autorská dvojice Rob Grant & Doug Naylor. V polovině devadesátých let se oba autoři k tématu vrátili, tentokrát každý zvlášť. Kniha Douga Naylora sleduje příběh posledního člověka v tři miliony let vzdáleném vesmíru. David Lister třímá v rukou osud celého lidstva. Jedinými pomůckami mu přitom jsou jeho duchaplnost, mazanost a dvoustrana s dámským prádlem, vytržená z nabídkového katalogu zásilkové služby. A samozřejmě u toho nesmí chybět Rimmer, Kocour a Kryton.

NÁZEV SOUBORU: Červený trpaslík 3. - Poslední člověk.pdf

AUTOR: Doug Naylor

ISBN: 8072035347

VELIKOST SOUBORU: 8,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Červený trpaslík 3. Poslední člověk Doug Naylor. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

Toto je seznam dílů seriálu Červený trpaslík.Britský sci-fi sitcom Červený trpaslík je vysílán od roku 1988. Prvních šest řad, každá se šesti epizodami, vzniklo mezi lety 1988 a 1993. Po přestávce byly v letech 1997 a 1999 natočeny další dvě osmidílné série.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY