Princezna Džarmína

Interdrought2020.com Princezna Džarmína Image
Trávit čas knihou Princezna Džarmína! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Princezna Džarmína a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Norman Dorset je muž nepokojné povahy, který se najednou ocitl v konfliktu se zákonem. Když se po sedmi letech vrátil z vězení, podařilo se mu brzy vyhoupnout se opět na výsluní. Spokojeně si užívá pohodlného života, dokud se po něm nezačne shánět policie. Právě v tu chvíli potká po letech svého bratra Lena, který se mezitím stal šéfem exkluzivní agentury, zabývající se ostrahou a zajišťováním limuzín pro luxusní klientelu. Len právě zoufale shání personál, který bude chránit členy arabské královské rodiny, jedné z nejbohatších na světě. Podaří se mu přesvědčit Normana, aby se úkolu ujal. A tak se Norman seznámí s líbeznou princeznou Džarmínou, netrvá dlouho a pojí ho s ní křehké citové pouto...

NÁZEV SOUBORU: Princezna Džarmína.pdf

AUTOR: Andrew Crofts

ISBN: 8072184903

VELIKOST SOUBORU: 1,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Princezna Diana, celým jménem Diana Frances Spencer, známá také jako Lady Diana, princezna z Walesu, vévodkyně z Rothesay a Cornwallu a hraběnka z Chesteru, se narodila 1. července 1961. Tragickou smrtí zemřela 31. srpna 1997 v Paříži.

Knihy autora Norman Johnson v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY