Králové a královny

Interdrought2020.com Králové a královny Image
Hledáte knihu Králové a královny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Panovníci a panovnice měli napříč dějinami velký vliv na utváření našeho světa, ať už sjednocovali národy, nebo je rozdělovali. Někteří velkou moc zdědili, jiní si museli tvrdě vybojovat, co jim podle jejich názoru právem náleželo. Poznáme krále, kteří vyvolali války, jen aby ukázali svou moc, a pokusili se dobýt celý známý svět, stejně jako se setkáme s královnami, které pomohly ovlivnit budoucnost svých národů. Ve Velké knize Králové & královny si přiblížíme některé z nejznámějších a nejvlivnějších monarchů, jaké kdy svět poznal, od Kleopatry přes Karla IV. po královnu Viktorii. Dozvíme se více o válkách Jindřicha VIII. a odhalíme skutečnou povahu muže, který se skrývá v mýtu o strašlivém císaři Neronovi. Prožijte fascinující osudy těch největších králů a královen, císařů a císařoven!

NÁZEV SOUBORU: Králové a královny.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075252333

VELIKOST SOUBORU: 6,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Darebák David - králové a královny Autor: Simonová, Francesca Nakladatel: BB art EAN: 9788075951847 ISBN: 978-80-7595-184-7 Originál: Horrid Factbook: King nad Queens Překlad: Kubrichtová, Gisela Ilustrace: Ross, Tony Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání)

Ve Velké knize Králové & královny si přiblížíme některé z nejznámějších a nejvlivnějších monarchů, jaké kdy svět poznal, od Kleopatry přes Karla IV. po královnu Viktorii. Dozvíme se více o válkách Jindřicha VIII. a odhalíme skutečnou povahu muže, který se skrývá v mýtu o strašlivém císaři Neronovi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY