Pronikavý vhled

Interdrought2020.com Pronikavý vhled Image
Trávit čas knihou Pronikavý vhled! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pronikavý vhled a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dílo Alexandry David-Néel (1868–1969), vynikající znalkyně tibetského náboženství a filozofie, je u nás už několik desetiletí známo z úspěšných vydání několika jejích prací. Její spisekPronikavý vhled (Tajná učení tibetských buddhistů) je u nás prozatím téměř neznámý. Sama jej označila za "jedinečný doklad filozofických názorů tibetských vzdělanců, který patřil mezi neveřejné nauky sdělované od ucha k uchu."Květoslav Minařík pokládal pravdy v tomto spisu obsažené za nesmírně užitečné pro rozvoj duchovních kvalit a zároveň blízké modernímu způsobu evropského myšlení, proto jej doprovodil četnými vysvětlujícími komentáři a tím tento malý skvost duchovní literatury ještě obohatil.Z předmluvy A. David-Néel:Své vlastní názory vyjadřuji nikoli jako propagaci; jejich smyslem je tlumočit některé nauky, zastávané předními tibetskými učenci, které jsou málo přístupné cizím badatelům.Je na každém čtenáři, aby si utvořil vlastní názor o teoriích obsažených v této knize. Nechť o nich uvažuje a rozvažuje, jak je mu libo.Tato kniha je jedinečným dokumentem, ovocem bádání, jež jsem konala v tibetské zemi po dobu dvaceti let; bádání, jež se už nikdy nebude moci opakovat.

NÁZEV SOUBORU: Pronikavý vhled.pdf

AUTOR: Květoslav Minařík

ISBN: 9788085202190

VELIKOST SOUBORU: 3,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pronikavý vhled . Adžán Čá . Řeč pronesená ke skupině laických meditujících v Bangkoku r. 1979 . Přeložil Bhikkhu Gavésakó : Opakujte si meditační slovo buddhó, buddhó, dokud nepronikne hluboko do nitra Vaší mysli (čitta). Slovo buddhó představuje vědění a moudrost Buddhy. Ve své praxi se musíte spoléhat na toto ...

Pronikavý vhled. Stáhnout ukázku PDF. Stáhnout ukázku ePUB. Stáhnout ukázku MOBI ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY