Mlčenlivé ženy

Interdrought2020.com Mlčenlivé ženy Image
Trávit čas knihou Mlčenlivé ženy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mlčenlivé ženy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není.

NÁZEV SOUBORU: Mlčenlivé ženy.pdf

AUTOR: Kerry Fisher

ISBN: 9788024937656

VELIKOST SOUBORU: 3,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Mlčenlivé ženy od Kerry Fisher na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Mlčenlivé ženy - Kerry Fisherová Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY