Jak udělat kariéru

Interdrought2020.com Jak udělat kariéru Image
Trávit čas knihou Jak udělat kariéru! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak udělat kariéru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
„Jestli má mít dnešní frikulín ve své designové knihovně jednu jedinou knihu, ať je to tahle. Knihovnu doporučujeme Expedit.“ Nejmenovaný manažer nejmenovaného švédského obchodu s nábytkem.Ať jste ambiciózní cucák z VŠE, který jezdí do školy tramvají č. 26 a sní o pořádné kariéře, nebo zkušený korporátní harcovník, který už prorazil olejovou vanu nejednomu služebnímu passatu – jednu věc máte společnou: aby vaše kariéra vzkvétala na věčné časy a nikdy jinak, potřebujete si nastudovat knihu „Jak udělat kariéru“. Jen Černý Petr vám totiž dá odpověď na nejhlubší otázky byznysového všehomíra.Černý Petr je opravdový český šéf, který přes den vykořisťuje nevinný kancelářský lid a po nocích o tom sepisuje knížky. Momentálně působí v jedné báječné korporaci jako vyšší střední manažer (cca 185 cm). Přežil už dvanáct šéfů, osm reorganizací, čtyři nájezdy kočovných konzultantů z McKinsey a tři změny paradigmatu (ať už to znamená cokoli). Korporátní život tedy zná jako svoje boty a rád se s vámi podělí o všechny triky, které kdy budete k úspěchu v kanceláři potřebovat.

NÁZEV SOUBORU: Jak udělat kariéru.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025127490

VELIKOST SOUBORU: 2,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Karol Duchoň mohl udělat světovou kariéru, zemřel ale už v pětatřiceti letech Karol Duchoň se narodil 21. dubna 1950 v Galantě a odmalička tíhl k muzice. Hrál na harmoniku, ke které později přidal kytaru.

Jak udělat kariéru v diplomatických službách. ... kariéru velvyslankyně v Kuvajtu skončila ze dne na den, když v tisku kritizovala stažení české polní nemocnice z jihoirácké Basry. Jak vidno, kariéra je to vrtkavá, (protože někdy také o úspěchu rozhodují spíše kontakty a politické vlivy) ale zajímavá. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY