Modelové chování

Interdrought2020.com Modelové chování Image
Trávit čas knihou Modelové chování! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Modelové chování a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
"Zářivá světla velkoměsta", "Ransom", "Můj životní příběh", "Lesk se vytrácí", to jsou názvy románů McInerneyho, úspěšného amerického spisovatele. "Model Behavior" je jeho dalším titulem, neméně pozoruhodným a místy odrážejícím zkušenosti z románů předchozích. Příběh založený na několika modelových vztazích, především pak na vztahu úspěšného spisovatele a modelky, citlivě a plasticky odráží atmosféru Ameriky 90. let.

NÁZEV SOUBORU: Modelové chování.pdf

AUTOR: Jay McInerney

ISBN: 8072073451

VELIKOST SOUBORU: 8,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.

Modelové situace by měly účastníky AC podnětovat k tomu, aby produkovali různé formy chování a umožnili tak sledování zvolených kompetencí. Úkoly bývají často zaměřené na reálné situace, personalisté využívají projekty či konfliktní situace z prostředí, kam se uchazeč hlásí, aby mohli lépe predikovat jeho ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY