Král nezná bratra

Interdrought2020.com Král nezná bratra Image
Král nezná bratra je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Přečtěte si s námi knihu Král nezná bratra na interdrought2020.com
Bývalý novoměstský rychtář Jakub Protiva z Protivce získal za záchranu krále Václava IV. ze zajetí nový královský úřad. Zároveň se na něj obrací králův bratranec moravský markrabě Jošt a nabízí mu pomoc při odhalení zločinů králova oblíbence Zikmunda Hulera. Jakub se chtě nechtě ocitá ve dvojím ohni. „Ať uděláš cokoliv, skončíš na popravišti,“ varuje ho jeho přítel mnich Blasius. Jak se bude Jakubovi dařit v temném zákulisí moci, ve světě nebezpečných intrik a podrazů? Podaří se mu usvědčit Hulera, nebo bude sám usvědčen ze zneužití dočasně propůjčené pravomoci?

NÁZEV SOUBORU: Král nezná bratra.pdf

AUTOR: Jan Bauer

ISBN: 9788024355504

VELIKOST SOUBORU: 10,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Koupit Koupit eknihu. Bývalý novoměstský rychtář Jakub Protiva z Protivce získal za záchranu krále Václava IV. ze zajetí nový královský úřad. Zároveň se na něj obrací králův bratranec moravský markrabě Jošt a nabízí mu pomoc při odhalení zločinů králova oblíbence Zikmunda Hulera.

Pečeť smrti a Král nezná bratra Úterý, 11 Únor 2014 08:55 Jaroslava Krejčová Pokud má čtenář současně k dispozici historickou knížku s detektivní zápletkou od dvou různých autorů navíc s dějem v Praze, může porovnávat nejen autory, ale také jak se měnilo město.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY