Král nezná bratra

Interdrought2020.com Král nezná bratra Image
Trávit čas knihou Král nezná bratra! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Král nezná bratra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bývalý novoměstský rychtář Jakub Protiva z Protivce získal za záchranu krále Václava IV. ze zajetí nový královský úřad. Zároveň se na něj obrací králův bratranec moravský markrabě Jošt a nabízí mu pomoc při odhalení zločinů králova oblíbence Zikmunda Hulera. Jakub se chtě nechtě ocitá ve dvojím ohni. „Ať uděláš cokoliv, skončíš na popravišti,“ varuje ho jeho přítel mnich Blasius. Jak se bude Jakubovi dařit v temném zákulisí moci, ve světě nebezpečných intrik a podrazů? Podaří se mu usvědčit Hulera, nebo bude sám usvědčen ze zneužití dočasně propůjčené pravomoci?

NÁZEV SOUBORU: Král nezná bratra.pdf

AUTOR: Jan Bauer

ISBN: 9788024355504

VELIKOST SOUBORU: 7,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Více o e-knize Král nezná bratra. Bývalý novoměstský rychtář Jakub Protiva z Protivce získal za záchranu krále Václava IV. ze zajetí nový královský úřad. Zároveň se na něj obrací králův bratranec moravský markrabě Jošt a nabízí mu pomoc při odhalení zločinů králova oblíbence Zikmunda Hulera.

Počet stran: 224, Nakladatelství: MOBA, Autor knihy: Jan Bauer, Král nezná bratra Bývalý novoměstský rychtář Jakub Protiva z Protivce získal za záchranu krále Václava IV. ze zajetí nový královský úřad. Zároveň se na něj obrací králův bratranec moravský markrabě ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY