Elektronický slovník - Španělština

Interdrought2020.com Elektronický slovník - Španělština Image
Trávit čas knihou Elektronický slovník - Španělština! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Elektronický slovník - Španělština a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
S tímto inteligentním vyhledávacím slovníkem máte rychlý přístup k více než 45 000 aktuálních hesel a frází. Zadáte české slovo a ihned se dozvíte španělský překlad, nebo naopak zadáte španělský výraz a obdržíte překlad do češtiny. Navíc program zobrazí používané výrazy a fráze, které hledaný výraz obsahují, a příklady použití zadaného slova. Tak získáte nejen samotný překlad, ale i pomocné rady na správné použití slova. Vyhledávání můžete provádět nejen v programu slovníku, ale i při psaní textů v programu Microsoft Word. Také při používání prohlížeče Microsoft Explorer lze snadno a rychle výrazy vyhledat. Přitom slovník nepomáhá pouze při vyhledávání výrazů základní slovní zásoby. Obsahuje také odborné výrazy z oblasti techniky, ekonomie a medicíny.

NÁZEV SOUBORU: Elektronický slovník - Španělština.pdf

AUTOR: none

ISBN: 97831556737

VELIKOST SOUBORU: 2,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Unikátní elektronický hlasový překladač a tlumočník LANGIE S2 (Překlad 53 jazyků).S tímto překladačem vět LANGIE obsahujícmí až neuvěřitelných 53 jazyků včetně slovenského nebo českého jazyka, bude komunikace v 160 zemích světa pro Vás maličkost. LANGIE přichází v nové verzi S2, který je oproti svému předchůdci LT-52 vybavený několika vylepšeními.

Elektronický slovník a překladač V4 Czech Cena: 3489,-Kč vč. ... Ruština, Finština, Francouzština, Italština, Němčina, Španělština, Norština, Švédština. Doplňkové funkce: Mimo všech zmíněných překladatelských a jazykových funkcí má tento překladač také vbudovaný diktafon, pokročilou kalkulačku, ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY