Elektronický slovník - Španělština

Interdrought2020.com Elektronický slovník - Španělština Image
Elektronický slovník - Španělština je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Elektronický slovník - Španělština na interdrought2020.com
S tímto inteligentním vyhledávacím slovníkem máte rychlý přístup k více než 45 000 aktuálních hesel a frází. Zadáte české slovo a ihned se dozvíte španělský překlad, nebo naopak zadáte španělský výraz a obdržíte překlad do češtiny. Navíc program zobrazí používané výrazy a fráze, které hledaný výraz obsahují, a příklady použití zadaného slova. Tak získáte nejen samotný překlad, ale i pomocné rady na správné použití slova. Vyhledávání můžete provádět nejen v programu slovníku, ale i při psaní textů v programu Microsoft Word. Také při používání prohlížeče Microsoft Explorer lze snadno a rychle výrazy vyhledat. Přitom slovník nepomáhá pouze při vyhledávání výrazů základní slovní zásoby. Obsahuje také odborné výrazy z oblasti techniky, ekonomie a medicíny.

NÁZEV SOUBORU: Elektronický slovník - Španělština.pdf

AUTOR: none

ISBN: 97831556737

VELIKOST SOUBORU: 10,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Inzerát Elektronický slovník do kapsy-Franklin TG450 v okrese Hlavní město Praha, cena 499Kč, od Lucie P na Sbazar.cz. Popis: 12 jaziků (Čeština, Angličtina, Francoužtina, Němčina, Španělština, Ruština atd..) Vice než 400,000+ slov. Použito jen párkrát, ve skvělé kondici.

Elektronický slovník Omni Dictionary, to je skvělý pomocník během výuky cizích jazyků. Je to také pohodlný nástroj, který umožňuje rychle najít chybějící slovo, nebo jeho význam, díky velké databázi odborných slovníků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY