Jediná krása

Interdrought2020.com Jediná krása Image
Trávit čas knihou Jediná krása! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jediná krása a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
"Když se podívám kolem, vidím jenom krásu." Před více než 10 lety se fotograf Petr Jedinák rozhodl udělat jednu fotku každý den, aby zachytil prchavé okamžiky, které už se nikdy nevrátí. Výsledkem je unikátní osobní časosběrný dokument, který čítá přes 4 000 fotografií. Do této knihy vybral 250 nejlepších z nich. Zachycují nejrůznější scény od klasických portrétů, přes street art až po záběry z ložnice. Atmosféra v nich se pohybuje v rozpětí od marasmu, přes erotické dusno až melancholii a vděčnost. V komentářích k fotografiím objasňuje autor kontext jejich vzniku a přidává další pointu. Kniha funguje jako svébytný dokument o současném umění, o lásce a vztazích, a měnících se časech. Vedle toho je možné ji číst jako autobiografický komiks o jedné krizi středního věku a uměleckém zrání. Na pozadí sugestivních obrazů se tu odehrává příběh probuzení muže, který začíná typicky, rozvodem. Fotograf opouští mnohaletou kariéru navzdory tísni a neznámu v kapitolách Hledání a Zmar. Názvy dalších oddílů Probuzení, Boj za sebe, Druhý dech a Nirvána prozrazují, že tento příběh nakonec dopadne dobře. Mezi tím se však Jedinák musí vyrovnat se smrtí své matky a s prodejem domu, který miloval a vrátit se do míst svého dětství do hlavního města. Tam potkává řadu osudových žen, které ho přes sex, drogy a rocknroll přivedou k poznání sebe sama. Autorovi se podařilo spojit dva nečekané cíle, uspořádat výbor nejlepších fotografií z ohromného celku, který přes 10 let vznikal, a současně s tím odvyprávět chytlavý příběh, který snadno najde čtenářské sympatie.

NÁZEV SOUBORU: Jediná krása.pdf

AUTOR: Petr Jedinák

ISBN: 9788087634714

VELIKOST SOUBORU: 4,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

"Elegance je ta jediná krása, která nikdy neslábne." Audrey Hepburn. Adress. Hluboká 145 511 01 Turnov. 728 757 978. Posts. Photos. Chcete vědět o všem první? Butik LANi je s Vámi v kontaktu i prostřednictvím sociálních sítí. Díky tomu Vám nikdy neunikne, co je nového. Facebook;

Je mezinárodně známá osobnost a jediná Miss World, která se kontinuálně již 11 let zabývá pomocí seniorům a zvyšování povědomí o stárnutí populace a demografických změnách. ... Nadace Krása pomoci vznikla v roce 2008, aby pomáhala seniorům v České republice.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY