Arkádie: Procitnutí

Interdrought2020.com Arkádie: Procitnutí Image
Trávit čas knihou Arkádie: Procitnutí! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Arkádie: Procitnutí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Alcantarové a Carnevarové – dva mafiánské klany, které proti sobě bojují po celé generace. Rosa Alcantarová přilétá na Sicílii ke své rodině, aby tam začala nový život. V letadle se seznamuje s Alessandrem Carnevarem. Jeho chladný půvab a animální elegance Rosu fascinují a zároveň zneklidňují. Rosa se učí nemilosrdné zákony mafie, ke které její rodina patří. Dozvídá se šokující pravdu, která se týká nejen Alessandra, ale i jí samotné. Neuvěřitelnou skutečnost o arkádských dynastiích, jež mají počátek ve starých antických bájích... Překoná zakázaná láska staletou nenávist?

NÁZEV SOUBORU: Arkádie: Procitnutí.pdf

AUTOR: Kai Meyer

ISBN: 9788025323496

VELIKOST SOUBORU: 4,39 MB

STÁHNOUT ČÍST

Arkádie - Procitnutí Kai Meyer. První díl mafiánské fantasy trilogie. Alcantarové a Carnevarové - dva mafiánské klany, které proti sobě bojují po celé generace. Rosa Alcantarová přilétá na Sicílii ke své rodině, aby tam začala nový život. V letadle se seznamuje s Alessandrem Carnevarem.

Arkádie - procitnutí (rc) by Magdaléna Fiedlerová - 4/30/2015 Kai Meyer / Fragment / 344 stran Vydáno r. 2015 / Arkádie - 1. díl / e - kniha Young Adults Alcantarové a Carnevarové - dva mafiánské klany, které proti sobě bojují po celé generace.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY