Ako sa mení náš svet

Interdrought2020.com Ako sa mení náš svet Image
Trávit čas knihou Ako sa mení náš svet! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ako sa mení náš svet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Svet, v ktorom žijeme, neustále vytvára priestor na nové otázky, na ktoré chceme poznať odpovede. V knihe Ako sa mení náš svet nájdete spoľahlivé a zrozumiteľné informácie. Potrebujete zistiť odpoveď na konkrétnu otázku, alebo sa chcete dozvedieť niečo zaujímavé? Ručíme za to, že budete fascinovaní objavmi, ktoré prináša táto kniha.

NÁZEV SOUBORU: Ako sa mení náš svet.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788080970772

VELIKOST SOUBORU: 4,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Svet, ako ho poznáme, sa práve mení, tvrdí prognostik Matthias Horx, zakladateľ frankfurtského Zukunftinstitutu, ktorý sa venuje výskumu trendov a tvorbe scenárov budúcnosti. Všetky tie nevyhnutné opatrenia a obmedzenia, ktoré zastavili náš zhon či uponáhľaný život, „nemusia nutne znamenať stratu, naopak, môžu vytvoriť ...

Ako mení globalizácia náš svet? Adam Hart-Davis, História, unikátny obrazový sprievodca, Ikar 19.04.2010 17:07 Žiarivé neónové a LED vývesné reklamy na uliciach New Yorku robia reklamu celosvetovým značkám 24 hodín denne.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY