Inkontinence moči pro praktické lékaře

Interdrought2020.com Inkontinence moči pro praktické lékaře Image
Trávit čas knihou Inkontinence moči pro praktické lékaře! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Inkontinence moči pro praktické lékaře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato publikace není učebnicí urologie. Je věnována praktickým lékařům a předkládá širší pohled na problematiku inkontinence z hlediska klasifikace, diagnostiky a léčby tohoto onemocnění. Publikace si klade za cíl seznámit širokou lékařskou veřejnost se současným stavem inkontinence tak, jak ji vidí urolog, který se s inkontinentními pacienty (ženy i muži) setkává v své ordinaci a který vidí velké možnosti spolupráce s praktickými lékaři při společné péči o inkontinentní pacienty.

NÁZEV SOUBORU: Inkontinence moči pro praktické lékaře.pdf

AUTOR: Dalibor Pacík

ISBN: 9788072548750

VELIKOST SOUBORU: 10,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Inkontinence moči pro praktické lékaře - Aleš Čermák; Dalibor Pacík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.

diagnostiKa a léčba močové inKontinence u žen ř PRvn vdn 2012 diagnostiKa a léčba močové inKontinence u žen Centrum doporučených postupů pro praktické lékaře Společnost všeobecného lékařství, U Hranic 16, Praha 10 autoři: mudr. lukáš Horčička NZZ GONA spol. s.r.o., urogynekologická ambulance, Praha,

SOUVISEJÍCÍ KNIHY