Královské pohádky

Interdrought2020.com Královské pohádky Image
Trávit čas knihou Královské pohádky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Královské pohádky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Snad každý z nás si někdy představoval, jaké by to bylo, žít na královském dvoře. Procházet zdobené komnaty paláce, užívat si napínavé rytířské turnaje a velkolepé hostiny ve vznešené společnosti. Ale víte, že králové a královny, princezny a princové, dvorní dámy, sluhové, zahradníci i všichni ostatní z královských dvorů měli radosti i starosti podobné jako my dnes? Pohádky, které sestřenicím Elišce a Sáře vypráví pozorný dědeček, nabízejí všem dětem okouzlující atmosféru královských dvorů.

NÁZEV SOUBORU: Královské pohádky.pdf

AUTOR: František Zacharník

ISBN: 9788026412786

VELIKOST SOUBORU: 1,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pohádky. ítáme vás na stránkách autorky Jitky Martinákové a webmastera Petra Macka. A co tu najdete? Spousty převyprávěných lidových pohádek, povídaček, pověstí, mýtů a legend, které vycházejí z originálů nejen světově známých sběratelů pohádek, jako byli bratři Grimmové, ale i těch pomalu zapomenutých jako byli Joseph Haltrich či Johann Wolf.

Toto je seznam českých televizních pohádek od roku 1955

SOUVISEJÍCÍ KNIHY