LEGO CITY: Operácia Zlaté vajce

Interdrought2020.com LEGO CITY: Operácia Zlaté vajce Image
Trávit čas knihou LEGO CITY: Operácia Zlaté vajce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu LEGO CITY: Operácia Zlaté vajce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V závode na sto metrov s vajcami na lyžičkách sa súťaží o hodnotnú trofej. Dokáže komisár Lupa, ktorý si obľúbil vetu „nie je z tohto sveta“, so strážnikom Erikom Stredom, ktorý prehltol píšťalku, získať trofej naspäť? Vypátrajú Ignáca Bezzubého, ktorého poznávacím znamením je... že šušle? Prečítaj si príbeh, vyrieš úkoly a zúčastni sa spoločne s policajtmi jedinečnej akcie! V knižke nájdeš nielen úžasnú detektívnu zápletku a minifigúrku zo stavebnice LEGO® City, ale aj mnoho zaujímavých hádaniek.

NÁZEV SOUBORU: LEGO CITY: Operácia Zlaté vajce.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025142004

VELIKOST SOUBORU: 10,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu LEGO® CITY Operácia Zlaté vajce v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

CITY Operácia Zlaté vajce Detektívny príbeh a množstvo aktivít s LEGO® minifigúrkou zdarma! Kolektiv V závode na sto metrov s vajcami na lyžičkách sa súťaží o hodnotnú trofej.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY