Etická výchova pre 7. ročník základných škôl

Interdrought2020.com Etická výchova pre 7. ročník základných škôl Image
Trávit čas knihou Etická výchova pre 7. ročník základných škôl! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Etická výchova pre 7. ročník základných škôl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autorka pracovného zošita Etika pre 7. ročník ZŠ je skúsenou učiteľkou Etickej výchovy na základnej škole. Pri tvorbe textov v pracovnom zošite vychádzala zo svojich praktických skúseností, preto všetky texty, úlohy a aktivity sú overené v praxi. V prvom polroku je pracovný zošit venovaný okruhom známym z predchádzajúcich ročníkov – sebapoznávanie, asertivita a prosociálnosť, v druhom polroku pribudnú nové témy – rodina, vzťahy medzi chlapcami a dievčatami, empatia a porozumenie vo vzťahu k starým, chorým a postihnutým. Pracovným zošitom sprevádza žiakov príbeh malého princa zo známej knihy Antoine Saint Exuperyho, ktorý v skutočnosti prežíva príbeh každého človeka – učí sa spoznávať samého seba, porozumieť ľuďom vo svojom okolí a hľadať cesty, ako robiť svet lepším.

NÁZEV SOUBORU: Etická výchova pre 7. ročník základných škôl.pdf

AUTOR: Hedviga Macáková

ISBN: 9788081203787

VELIKOST SOUBORU: 5,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

ETICKÁ VÝCHOVA PRE 5.-9.ROČNÍK ZŠ - METODICKÉ POZNÁMKY predsstavujú pre učiteľa etickej výchovy na druhom stupni základných škôl základnou metodickou pomôckou pri rozvrhnutí hodín etickej výchovy na celom druhom stupni ZŠ. V metodických poznámkach nájde učiteľ nielen tematické celky a témy rozvrhnuté podľa ŠVP (čestnosť, priateľstvo, sebaovládanie a ...

Všetky informácie o produkte Etická výchova pre 8. ročník základných škôl, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Etická výchova pre 8. ročník základných škôl.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY