Tančiareň bohov (Časť 2.)

Interdrought2020.com Tančiareň bohov (Časť 2.) Image
Trávit čas knihou Tančiareň bohov (Časť 2.)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tančiareň bohov (Časť 2.) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hoyt, jeho brat Kian, Glenna, Moira, Larkin a Blair sú šesticou vyvolených, ktorá sa má pokúsiť zachrániť svety pred apokalypsou. Nevedia viac, než to, čo im oznámi bohyňa Morrigan, keď jednej noci navštívi veľkého čarodejníka Hoyta v jeho sne. Šestica odvážnych sa presťahuje do Írska, kde bojuje proti démonickému zlu v podobe armády, ktorej velí kráľovná upírov Lilit. Nastal čas na posledný boj s temným vojskom upírky. Pomocou kamenného kruhu, ktorý slúži ako vstupná brána do inej krajiny a starých čias sa im podarí dostať na miesta, kde sa bude bojovať. Pripojí sa k nim aj Kian, Hoytov brat, ktorého pred stáročiami pri boji premenili na upíra. Dnes však žije pokojne a podujal sa na to, že pomôže svojmu bratovi a jeho druhom v boji proti temným silám. Kruh Šiestich sa poberie na kráľovský hrad Larkinovho otca a odtiaľ podnikajú prieskumné výpravy po kraji, skúmajú terén, bojové pole, ústupové cesty i celkovú situáciu, no hlavne organizujú výcvik novovznikajúcej armády, aby im pomohla v boji za existenciu Zeme a civilizácie. Predvoj Lilitinej armády však začína prenikať do kráľovstva a objavujú sa prví mŕtvi a zohavení. To presvedčí domácich obyvateľov, že sa všetci musia pustiť do spoločného boja.

NÁZEV SOUBORU: Tančiareň bohov (Časť 2.).pdf

AUTOR: Nora Roberts

ISBN: 9788071361657

VELIKOST SOUBORU: 5,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sprievodca 2. časť - Lore 2/2. Lord Gwyn sa rozhodol obetovať sám seba pre záchranu celého sveta. Rozpolil svoju vlastnú dušu a jej úlomky dal štyrom vládcom v meste New Londo (Nové Londo) a jeden dostal aj Seath the Scaleless.

Tančiareň bohov časť 2. - Robertsová Nora - Trilógia o hlbokej láske a veľkom utrpení Pro nákup v tomto internetovém obchodě povolte ve svém prohlížeči JavaScript.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY