Největší lži historie

Interdrought2020.com Největší lži historie Image
Trávit čas knihou Největší lži historie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Největší lži historie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Mnozí badatelé dnes vynakládají nepředstavitelné úsilí, aby se dostali na stopu historické „pravdě“. To má za následek, že se dějiny musí často kompletně přepisovat. Dnes už toho víme víc o metodách padělatelů, kteří byli tak rafinovaní a prohnaní, že nad tím musíme žasnout ještě dnes. Zfalšovány byly části bible, části islámského náboženství, přičemž existovaly celé padělatelské kanceláře, které se zabývaly dodatečným paděláním spisů, textů a dokumentů velkých náboženských vůdců nebo panovníků. Několik nehorázných podvrhů odhaluje tato kniha z pera autora řady bestsellerů, která vychází poprvé v české verzi.

NÁZEV SOUBORU: Největší lži historie.pdf

AUTOR: Frank Fabian

ISBN: 9788087624296

VELIKOST SOUBORU: 3,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Největší lži historie II. - aneb Jak se falšovaly dějiny II. - Frank Fabian . Mnozí z nás (možná i většina) jsou ukolébáni dobromyslnou vírou, že v případě historie jde o obor, který je dávno docela přesně a „vědecky" popsán a zpracován, prakticky se v něm nevyskytují omyly, a v průběhu času byl takřka kartograficky zmapován a vše bylo exaktně vytýčeno.

Domů / Literatura faktu / Největší lži historie. Největší lži historie Frank Fabian. 369,00 K ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY