Horizont očekávání

Interdrought2020.com Horizont očekávání Image
Trávit čas knihou Horizont očekávání! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Horizont očekávání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Prvotina nadějného brněnského básníka, finalisty Literární soutěže Františka Halase. Sbírka nabízí neobyčejně vyzrálý debut. Váňova poezie je vyvážená, s patrnou vůli intelektu k sebeprosazení.Obraznost je atypická, metafora méně častá, avšak překvapivě přesná. Příznačný je i smysl pro hru, humor a ironii.

NÁZEV SOUBORU: Horizont očekávání.pdf

AUTOR: Jan Váňa

ISBN: 9788087483114

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Horizont očekávání. Váňa, Jan. Vydání: Weles, z.s. 2016 | Jazyk: čeština | Signatura: B 23621. Básnická prvotina sociologa, literárního kritika a publicisty Jana Váni je mnohdy syrovým portrétem současného světa, v němž převažuje snaha zobrazit "holou a nahou pravdu života".

Očekávání snížení úrokových sazeb ze stran centrálních bank mělo na dluhopisy pozitivní dopad, jelikož během letošního roku v důsledku toho zhodnocovaly. Autor: Raiffeisen investiční společnost. Vývoj dluhopisů v roce 2019. ... Sledujte spíše dlouhodobý horizont. Nakoupili jste před 3 roky s tím, že váš ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY