Angličtina pro pokročilé samouky

Interdrought2020.com Angličtina pro pokročilé samouky Image
Hledáte knihu Angličtina pro pokročilé samouky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je James Branam? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Naučte se anglicky s humorem! S dívkou Jayou a jejími přáteli si rozšíříte svou slovní zásobu a zvládnete složitější anglickou gramatiku. Publikace je určena samoukům, a to nejen těm, kteří už zvládli předchozí díl Angličtiny pro samouky. Učebnice s jednoduchou strukturou a CD s MP3 nahrávkami vás spolehlivě dovede až na úroveň pokročilých uživatelů angličtiny.

NÁZEV SOUBORU: Angličtina pro pokročilé samouky.pdf

AUTOR: James Branam

ISBN: 8025306758

VELIKOST SOUBORU: 6,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Určeno pro pokročilé studenty-samouky, ale lze využít i pro různé typy kurzů angličtiny. Jednotlivé lekce jsou zaměřeny na komunikační situace (např. seznamování, zaměstnání), ale prohlubují i znalosti americko-anglických reálií. Dosažený stupeň pokročilosti odpovídá stupni C1.

O knize. Učebnice, která svou úrovní navazuje na publikaci Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky, je určena nejen studentům-samoukům, ale je použitelná i v nejrůznějších jazykových kurzech odpovídající úrovně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY