Procitnutí Evy

Interdrought2020.com Procitnutí Evy Image
Hledáte knihu Procitnutí Evy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Alice Millerová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Rané emocionální zkušenosti zanechávají v těle stopy, které kódujeme jako informace a které v dospělosti ovlivňují náš způsob myšlení, cítění a jednání, ale naše vědomí je odmítá. Právě takto často vzniká bludný kruh násilí. O tom, jak ho prolomit, jak z emocionálního poznání vlastního příběhu proniknout k hlubšímu vědomí, píše Alice Millerová v této knize. V Procitnutí Evy nám vysvětluje příčiny pocitů, jimž často nerozumíme, a ukazuje možnost vyjít z naší nezaviněné nesvéprávnosti – k dobru dnešní i příštích generací.

NÁZEV SOUBORU: Procitnutí Evy.pdf

AUTOR: Alice Millerová

ISBN: 9788075300522

VELIKOST SOUBORU: 8,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Procitnutí Evy: O odstranění emocionální zaslepenosti Rané emocionální zkušenosti zanechávají v těle stopy, které kódujeme jako informace a které v dospělosti ovlivňují náš způsob myšlení, cítění a jednání, ale naše vědomí je odmítá. Právě takto často vzniká bludný kruh násilí.

Všechny informace o produktu Kniha Procitnutí Evy. O odstranění emocionální zaslepenosti - Alice Millerová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Procitnutí Evy. O odstranění emocionální zaslepenosti - Alice Millerová.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY