Dvojčata

Interdrought2020.com Dvojčata Image
Hledáte knihu Dvojčata? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Jörg Sommer? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Zloděj - a navíc ve dvojím vydání? Agáta Bystrá a její kamarád doktor Lupa hlídají za dědečkovy nepřítomnosti dům a jednou najdou v ložnici dvojčata. Kdo jsou ti neznámí kluci? A proč utekli z domova? Agáta a Lupa by jim rádi pomohli. Tato snaha však dvojici mladých detektivů uvede na stopu nebezpečného podnikání..

NÁZEV SOUBORU: Dvojčata.pdf

AUTOR: Jörg Sommer

ISBN: 9788072007073

VELIKOST SOUBORU: 5,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dvojčata jsou dva jedinci, kteří vznikli zmnoženým těhotenstvím v těle ženy. V minulosti se nerodilo tolik dvojčat, jako je tomu v současné době, kdy na stovku porodů vychází dva porody dvojčat. Důvodem je hlavně hormonální léčba, asistovaná reprodukce , ale také otěhotnění do půl roku po vysazení antikoncepce .

Kočárky pro dvojčata jsou vyrobeny z ultralehkých materiálů a využívají moderních mechanismů pro snadnou ovladatelnost. Můžete je lehce složit a zase rozložit, takže zabírají jen minimum místa. Velkou výhodou kočárků pro dvojčata je nesporně jejich vysoká variabilita.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY