Dvojčata

Interdrought2020.com Dvojčata Image
Dvojčata je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jörg Sommer. Přečtěte si s námi knihu Dvojčata na interdrought2020.com
Zloděj - a navíc ve dvojím vydání? Agáta Bystrá a její kamarád doktor Lupa hlídají za dědečkovy nepřítomnosti dům a jednou najdou v ložnici dvojčata. Kdo jsou ti neznámí kluci? A proč utekli z domova? Agáta a Lupa by jim rádi pomohli. Tato snaha však dvojici mladých detektivů uvede na stopu nebezpečného podnikání..

NÁZEV SOUBORU: Dvojčata.pdf

AUTOR: Jörg Sommer

ISBN: 9788072007073

VELIKOST SOUBORU: 6,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jednovaječná dvojčata vzniknou z jedno oplodněného vajíčka jednou spermií, dělící se buňky se pak rozdělí na 2 základy plodu, a tak vzniknou identická dvojčata, která jsou stejného pohlaví a většinou mají jednu společnou placentu. Mají stejnou genetickou výbavu, jsou si většinou velmi podobná.

Přečtěte si o tématu "siamská dvojčata v čr".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "siamská dvojčata v čr", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "siamská dvojčata v čr".

SOUVISEJÍCÍ KNIHY