Stručný sprievodca: Podcasting

Interdrought2020.com Stručný sprievodca: Podcasting Image
Stručný sprievodca: Podcasting je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mark Harnett. Přečtěte si s námi knihu Stručný sprievodca: Podcasting na interdrought2020.com
Môžete kúpiť aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu!Stručný sprievodca podcastingom vám poskytne všetky základné informácie o tom, ako efektívne využiť podcasting, jeden z nástrojov internetového marketingu, na zviditeľnenie svojej firmy, osoby, produktu či myšlienky a pomôcť im získať nielen vizuálnu identitu, ale aj hlas. Kniha obsahuje tiež množstvo dôležitých technických informácií, nevyhnutných pre vytvorenie, úpravu a nahrávanie podcastu. Jediné, čo okrem nich budete na začiatku potrebovať, je troška fantázie a predstavivosti. A ak vám nič nenapadá, nezúfajte, naše prípadové štúdie z reálneho života vás určite inšpirujú.

NÁZEV SOUBORU: Stručný sprievodca: Podcasting.pdf

AUTOR: Mark Harnett

ISBN: 9788081091667

VELIKOST SOUBORU: 6,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nakupujte knihy a učebnice za najnižšie ceny na Slovensku. Ušetrite až 50% oproti bežným kníhkupectvam.

Stručný sprievodca: Podcasting Stručný sprievodca podcastingom vám poskytne všetky základné informácie o tom, ako efektívne využiť podcasting, jeden z nástrojov internetového marketingu, na zviditeľnenie svojej firmy, osoby, produktu či myšlienky a pomôcť im získať nielen vizuálnu identitu, ale aj hlas.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY