Projekty rodinných domů 2/2011

Interdrought2020.com Projekty rodinných domů 2/2011 Image
Trávit čas knihou Projekty rodinných domů 2/2011! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Projekty rodinných domů 2/2011 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V této publikaci z edice Projekty rodinných domů můžete najít nejaktuálnější prezentaci tvorby českých architektů, kteří se zabývají projektováním rodinných domů.Nabízíme vám možnost porovnat různé autorské rukopisy, vybrat si a oslovit autora, jehož projekt se vám líbí.Součástí knihy je i ceník a kontakty na autory projektů. Knihu obohacují inspirativní články, ve kterých jsou prezentovány materiály, výrobky a služby související se stavbou rodinného domu, stejně jako i rady z oblasti legislativy a financování.

NÁZEV SOUBORU: Projekty rodinných domů 2/2011.pdf

AUTOR: none

ISBN: 977135351266

VELIKOST SOUBORU: 6,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Projekty rodinných domů. Novinky 2020. ... jejichž materiály jsou zapracovány do projektů rodinných domů. Souhlasím se zněním Všeobecných obchodních podmínek společnosti G SERVIS CZ, s.r.o. Odeslat. YouTube. Facebook. Odebírat novinky ...

Vybrali jsme pro Vás z naší nabídky nejlepší projekty rodinných domů dle našich klientů. Můžete si zde prohlédnout projekty moderních domů, které zaujmou svým osobitým vzhledem, nebo naopak bungalovy, které využívají především mladší rodiny s jedním dítětem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY