Projekty rodinných domů 2/2011

Interdrought2020.com Projekty rodinných domů 2/2011 Image
Projekty rodinných domů 2/2011 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Projekty rodinných domů 2/2011 na interdrought2020.com
V této publikaci z edice Projekty rodinných domů můžete najít nejaktuálnější prezentaci tvorby českých architektů, kteří se zabývají projektováním rodinných domů.Nabízíme vám možnost porovnat různé autorské rukopisy, vybrat si a oslovit autora, jehož projekt se vám líbí.Součástí knihy je i ceník a kontakty na autory projektů. Knihu obohacují inspirativní články, ve kterých jsou prezentovány materiály, výrobky a služby související se stavbou rodinného domu, stejně jako i rady z oblasti legislativy a financování.

NÁZEV SOUBORU: Projekty rodinných domů 2/2011.pdf

AUTOR: none

ISBN: 977135351266

VELIKOST SOUBORU: 5,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nabízíme Vám kompletní projekty rodinných domů na míru dle vašich představ v ceně 29.000 Kč. Rodinné domy a jejich projekty zajišťujeme včetně osazení do terénu a napojení na inženýrské sítě. Obraťte se na nás s jakýmikoli dotazy ohledně projektů a výstavby rodinných domů, rádi Vám pomůžeme.

Zobrazit projekty ›› Certifikát Kvalitní firma Již sedmým rokem jsme obhájili certifikaci naší firmy STAING s.r.o. prestižní marketingovou značkou KVALITNÍ FIRMA v oblasti stavebnictví.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY