Betonování, zdění a omítání

Interdrought2020.com Betonování, zdění a omítání Image
Hledáte knihu Betonování, zdění a omítání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Při betonování všechno stojí a padá na správné směsi: Přehledné tabulky vám ukáží, jako kvalitu betonu potřebujete pro které práce. Další důležitá kapitola se věnuje stavbě bezpečného pažení. Klasické zdi vyžadují šikovnost a zkušenost. Podstatně snazší je práce s velkoformátovými plochými bloky, které se kladou do tenkého lůžka malty. Příklady z praxe ukazují, jak se dosáhne hladká omítka. Zvláštní pozornost se věnuje tepelně izolačním systémům spojování, při nichž se izolační panely opatřují vrstvou fasádové omítky odolávající povětrnostním vlivům.

NÁZEV SOUBORU: Betonování, zdění a omítání.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8072363891

VELIKOST SOUBORU: 1,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Betonování, zdění a omítání. Kdo napsal knihu Betonování, zdění a omítání? Autorem je Autor nezjištěn. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Betonování, zdění a omítání najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY