Posuň a uvidíš - Věci na hraní

Interdrought2020.com Posuň a uvidíš - Věci na hraní Image
Posuň a uvidíš - Věci na hraní je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Caroline Davis. Přečtěte si s námi knihu Posuň a uvidíš - Věci na hraní na interdrought2020.com
Leporela pro nejmenší, knihy plné barev, her a poučení. Hrajte si se svými ratolestmi a pomozte jim spolu s našimi knihami objevovat nové věci a podněty. Knížečky jsou plné milých barevných ilustrací, které jsou dětem blízké. Děti v nich najdou právě to, co je v jejich věku nejvíce zajímá – lidi, stromy, květiny, domácí i cizokrajná zvířátka, ale i předměty každodenní potřeby a mnoho dalšího. Leporela jsou vyrobena z kvalitních materiálů a jsou uzpůsobena pro hraní nejmenším dětem.

NÁZEV SOUBORU: Posuň a uvidíš - Věci na hraní.pdf

AUTOR: Caroline Davis

ISBN: 8025107523

VELIKOST SOUBORU: 8,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na vytváření světů a charakterů, na výstavbu měst a rozlehlých území nebo na řešení složitých úkolů je zkrátka potřeba hodně času. Na leckterou hru potřebuješ přes 100 herních hodin, než ji dohraješ. Během hraní se pořád děje něco zajímavého a ty musíš řešit stále nové překážky.

Bereme hraní vážně. 2.9K likes. Semináře Mirky Misákové, aktuálně Úvod do léčivého hraní (Attachment play od Alethy Solter), později snad i další.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY