Západní fronta

Interdrought2020.com Západní fronta Image
Západní fronta je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Julian Thompson. Přečtěte si s námi knihu Západní fronta na interdrought2020.com
Kniha Západní fronta obsahuje originální a přeložené faksimile více než 30 mimořádně vzácných dobových dokumentů, které jsou přímo začleněny do jejích stránek. Publikace tedy umožňuje vzít si do rukou mapy, deníky, dopisy, přísně tajné dokumenty, brožurky, propagandistické letáky a plakáty, které byly dosud skryty v archívech nebo vystaveny v britském Královském válečném muzeu či jiných sbírkách po celém světě. Prostřednictvím těchto faksimilií můžete znovu prožít důležité okamžiky historie. Mnohé z dokumentů byly teprve nedávno objeveny a dosud nebyly publikovány. Publikace obsahuje přes 200 fotografií a 20 plnobarevných bitevních map. Vítězství Spojenců na západní frontě Tažení Spojenců západní frontou, které trvalo od června 1944 do května 1945, s sebou přineslo řadu slavných bitev a událostí druhé světové války, včetně Dne D, bojů o Arnhem, bitvy o Ardeny, dobytí mostu u Remagenu, dobytí Hitlerova Orlího hnízda, šokujícího objevení koncentračních táborů a bezpodmínečné kapitulace nacistického Německa.

NÁZEV SOUBORU: Západní fronta.pdf

AUTOR: Julian Thompson

ISBN: 802510480X

VELIKOST SOUBORU: 7,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Západní fronta během druhé světové války byla válečná fronta v Dánsku, Norsku, Lucembursku, Belgii, Nizozemí, Francii a Německu a zahrnuje dvě střetnutí v období let 1939 až 1940 a v druhou frontu v období roků 1944 a 1945. Součástí západní fronty byla také letecká válka mezi Velkou Británií a nacistickým Německem, bitva o Británii.

Západní fronta; Námět: Zruinovaná společnost nesmysluplnou ideologií. Mladí lidé hnáni do války s přesvědčením, že dělají to nejlepší rozhodnutí ve svém životě. Motiv: zfanatizovaný učitel; Jazyk: Profesionalismy,slang-v zákopech mezi vojáky; Gradace-„ s údivem, pak rozhořčeně a nakonec lhostejně"

SOUVISEJÍCÍ KNIHY