Dům plný zvířátek

Interdrought2020.com Dům plný zvířátek Image
Trávit čas knihou Dům plný zvířátek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dům plný zvířátek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pojďte hledat zvířátka ze zoo schovaná pod odklápěcími okénky i mimo ně!Stačí jedna malá díra v plotě...a začíná velké zábavné dobrodružství. Zvědavá zvířátka ze zoologické zahrady se vypraví prozkoumat sousední dům. Prošmejdí šest místností a svou návštěvu si pořádně užijí. Ochutnají něco dobrého, prospí se, vlezou do skříní i poliček, dokonce hupsnou do vany. Najdi všech 86 zvířátek ze zoo poschovávaných v této bohatě ilustrované interaktivní knížce pro nejmenší a přečti si o nich mnoho zajímavého!

NÁZEV SOUBORU: Dům plný zvířátek.pdf

AUTOR: Sabina Konečná

ISBN: 9788000055497

VELIKOST SOUBORU: 10,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pojďte hledat zvířátka ze zoo schovaná pod odklápěcími okénky i mimo ně! Spousta zábavy na vás čeká v knize Dům plný zvířátek, kterou můžete získat v naší nové soutěži.

Dům plný zvířátek. Josef Pospíchal. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( leporelo ) Produkt je vyprodaný. Leporelo pro nejmenší čtenáře. Na osmi velkých ilustracích jsou vyobrazeni domácí mazlíčci v prostředí, ve kterém s námi žijí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY